Наші заняття

Разом з вивченням основних шкільних предметів ми проводимо цікаві та пізнавальні авторські курси з таких предметів:

- Геометрія,

- Логіка,

- Малювання,

- Дитяча йога,

- Гончарство,

- Лабораторія Чудес,

- English fun,

- В гостях у казки,

- IT-games.

зображення_viber_2024-03-25_16-41-24-237.jpg

Заняття

В нашій школі ми створюємо умови для творчого прояву дітей у всіх шкільних дисциплінах.

Дітям важливо розуміти, що і для чого ми вивчаємо. Тому ми шукаємо відповіді на такі питання: як цей предмет стосується мого життя? Чим він може бути мені корисний? Як вже зараз я можу творчо використати свої знання?

Заняття проходять у формі проектів, презентацій, інтерактивного спілкування,

з поєднанням теорії та практики.

Невелика кількість дітей у класі дає можливість приділити достатньо уваги кожній дитині.

bird.png

Лабораторія Чудес

Це заняття з фізики та хімії в цікавій інтерактивній формі з дослідами та експериментами. Завдяки цим заняттям дитина отримає поняття про фізичні та хімічні явища, які нас оточують!

20230920_160559.jpg
IMG-3061f7745bacbcd44f1392ce641a4638-V.jpg

Гончарство

Наші учні мають унікальну можливість займатися гончарством на регулярній основі. Ці заняття мають позитивний вплив на розвиток дрібної моторики, а також на самопочуття дитини вцілому, адже це творча робота з природним матеріалом.

Діти вивчають базові елементи та знайомляться з різними техніками, за допомогою яких вчаться виготовляти різні вироби, як декоративні, так і ужиткові. Всі вироби проходять процес обпалювання та придатні до використання!

Лего-конструювання

На заняттях з лего діти вчаться принципам та основам конструювання різних фігур. Окрім класичного лего, ми також проводимо заняття з робототехніки, де діти створюють рухомі конструкції, якими вони керують за допомогою комп'ютера.

зображення_viber_2023-02-08_11-05-58-520.jpg